ANASAYFA | BİLGİ | HİZMETLER | FİRMALAR | DESTEK | İLETİŞİM

dergisi
OSB Yangın İhbar ve Ambulans
243 10 00
OSB BİLGİ SİTESİ
TÜRKAK tarafından akredite edilmiş, TC Çevre ve Orman Bakanlığı'ndan yeterlilik belgesi almış BÇM Laboratuarı

İletişim

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğümüz, Bursa'nın batısında yer almakta olup, Bursa-Mudanya ve Bursa-Balıkesir yollarından girişlere sahiptir.

UTM Koordinatı: 40.244785, 28.963366
Enlem / Boylam: +40° 14' 41.23", +28° 57' 48.12"

Adresimiz:
Bursa Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Bursa Organize Sanayi Bölgesi
Mavi Cadde,
2. Sokak,
No:2 16140
Nilüfer / BURSA

Telefon : +90-224-2433800
Faks : +90-212-3557799
E-posta : bosb@bosb.org.tr
Vergi Dairesi : Nilüfer / BURSA
Vergi Numarası : 1910027253

IBAN numaralarımız hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.


İsimÜnvanTelefonE-posta
A. Türker ERTÜRKBölge Müdürü112turkere@bosb.org.tr
Onur ONURLUTeknik Hizmetler Müdürü115onuro@bosb.org.tr
Feride BULUTBölge Müdürü Asistanı112ferided@bosb.org.tr
Nilay DURUKANİSG Sağlık ve İtfaiye Yöneticisi114nilayd@bosb.org.tr
Zafer PEHLİVANMüşteri İlişkileri Yöneticisi320zaferp@bosb.org.tr
Nihat GENÇElektrik Yöneticisi321nihatg@bosb.org.tr
Serhat ÖZDEMİRDoğalgaz Yöneticisi139serhato@bosb.org.tr
İlker ÇİÇEKSu Yöneticisi2447474ilkerc@bosb.org.tr
Sibel HARARCIAtık Su İşleri Yöneticisi2425717sibelh@bcm.org.tr
Meral KESİCİLERSistem Kalite Yöneticisi180meralk@bcm.org.tr
Yekta KANBUROĞLUYeşil Alan Bakım ve Temizlik İşl. Yön.2424238yektak@bosb.org.tr
Alpaslan ERKOLİmar ve İnşaat İşleri Yöneticisi118alpaslane@bosb.org.tr
Aylin ERTUŞİK ve İdari İşler Yöneticisi127ayline@bosb.org.tr
Metin ÖZMENERBilgi İşlem Yöneticisi132metino@bosb.org.tr
Sedat ŞENİŞLERMali İşler Yöneticisi145sedats@bosb.org.tr
Alptekin SOLAKAvukat138alptekins@bosb.org.tr
Canpolat ÇAKALEnerji ve Bakım Sorumlusu2438583enerji@bosb.org.tr
Serdar TUNÇEnerji ve Bakım Sorumlusu2438583serdart@bosb.org.tr