Giriş Tarihi: 03 Nisan 2020

Değerli Sanayicimiz,

           Küresel bazda etkisini sürdüren Koronavirüs (Covid-19) salgını sebebiyle, ülke çapında tedbirler alınmış ve OSB’mizde yer alan firmalarımızın çalışma düzenlerinde de değişikliğe gidilmiştir. Bunun sonucunda Bölge Müdürlüğümüz çalışma düzeni ve saatlerinde de değişikliğe gidilmesine karar verilmiştir.

Buna göre; 06.04.2020 Pazartesi gününden itibaren, Yönetim Kurulumuz tarafından yeni bir karar alınıncaya kadar, Bölge Müdürlüğümüz gündüz personelinin çalışma saatleri 12:00-17:00 olarak düzenlenmiştir. Vardiya sistemi ile çalışan Atıksu İşleri Yöneticiliği, Doğalgaz İşleri Yöneticiliği, Elektrik İşleri Yöneticiliği, İSG Sağlık ve İtfaiye Yöneticiliği ve Su İşleri Yöneticiliği birimlerimiz 7/24 hizmetlerimizde herhangi bir aksama olmadan faaliyetlerine devam edecektir.

Ayrıca bu süreçte kısmi olarak faaliyet gösteren veya faaliyetini durduran firma sayımızın artması olasılığı sebebiyle oluşabilecek güvenlik boşluğunun önüne geçmek amacıyla, OSB Polis Karakolu yetkilileri ile devriyelerin sıklaştırılması konusunda görüşme yapılmış ayrıca akşam ve gece vakti süresince devriye görevi yapmak üzere OSB’mize ait bir araç ve personel görevlendirilmiştir. Firmalarımızın da bu süre zarfında güvenlik personellerini uyarmalarını ve şüpheli bir durum olduğunda “155 Polis İmdat” veya “242 85 24 BOSB İtfaiye” yi aramaları konusunda talimat vermelerini önemle  rica ederiz.

Bilgilerinize.

Bursa Çevre Merkezi
Tekstil Kümesi

Ekonomik Veriler

Ekonomik Veriler

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

BOSB Foto Galeri

BOSB Foto Galeri