Giriş Tarihi: 01 Kasım 2021
 
    Türkiye’de ilki 2017, ikincisi 2019 yılında düzenlenen  uluslararası ikili iş görüşmeleri etkinliği olan Automotive Meetings Bursa etkinliğimiz pandemi koşulları nedeniyle bu yıl aşağıdaki gibi düzenlenecektir:
 
    *16 -17 Kasım 2021: Automotive Meetings Bursa Digital Conference & Fast Networking Event
 
     Automotive Meetings Bursa etkinliği, Bursa Organize Sanayi Bölgesi ev sahipliğinde düzenlenmektedir. Etkinlik kapsamında çok sayıda yerli ve yabancı otomotiv sanayi ana üreticileri ile yan sanayi firmalarının katılması, sektör stratejileri, inovatif, rekabetçi ve yenilikçi firmaların işbirliğinin arttırılması hedeflenmektedir. Şu ana kadar yapılan etkinliklerimizi T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı desteklemiştir.
 
    Türkiye’nin en büyük uluslararası tedarikçi zinciri geliştirme ve ikili iş görüşmeleri (b2b) etkinliğimizde önceden ayarlanmış randevu çizelgeleri doğrultusunda  OEM, TIER1, TIER2, ağır vasıta üreticileri ve aftermarket firmaları bir araya gelecektir. Etkinlikle ilgili tüm detaylara  http://turkey.automotivemeetings.com/ adresinden de ulaşabilirsiniz. 
 

 

16 -17 Kasım 2021: Automotive Meetings Bursa Digital Conference & Fast Networking Event
Bursa Çevre Merkezi
Tekstil Kümesi

Ekonomik Veriler

Ekonomik Veriler

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

BOSB Foto Galeri

BOSB Foto Galeri