Bilgilerinizi güncellemek için BOSB Müşreri İlişkileri'nden Zafer Pehlivan ile temasa geçiniz. zaferp@bosb.org.tr adresine güncellenmesini istediğiniz kısmı mail atarak telefon numaranızı ve adınızı belirtiniz.

Her yıl firma yetkililerine bir basılı bir form gönderilir. Bu form aracılığıyla son bir yıl içinde değişen muhtemel bilgiler talep edilir. Firmaların bu formlara gösterdiği ilgi ölçüsünde en güncel bilgiler elde edilir.

Bölgemizde faaliet gösteren ve bizden hizmet almak için başvuran tüm firmalar burada listelenir. Ancak başka bir firmanın içinde faaliyetine devam eden "kardeş" firmalar, hizmetlerini diğer firma üzerinden aldıkları için, bu duruma dahil değildir.

Eğer BOSB sınırları içindeyseniz ve Müdürlüğümüzden elektrik, su veya doğalgaz hizmetlerinden birini alıyorsanız zaferp@bosb.org.tr adresine firma bilgilerini gönderin. Mesajınıza adınızı ve temas için size ulaşılabilecek telefon numarasını eklemeyi unutmayın.

Evet. Bölge Müdürlüğümüz her yıl güncel bilgileri bir kitapçıkta toplamaktadır. Bu kitapçık bedelsiz olarak Bölge Müdürlüğümüz'den temin edilebilir.

BOSB kitapçığı basıldıktan sonra firma yetkililerinden gelen talep üzerine buradaki bilgiler güncellenmiş olabilir. Genellikle internet sayfamızdaki Firma Veritabanı daha güncel bilgiler içerir.

Tüm firma bilgileri Excel dosyası olarak elde edebileceğiniz gibi, BOSB Müdürlüğü'nden basılı olarak da edinebilirsiniz.

Hayır ama yanlışlığı zaferp@bosb.org.tr adresine bildirirseniz durum incelenecektir.

BOSB Müdürlüğü tarafından sunulan hizmetlerin tümü (itfaiye, sağlık, çöp toplama vs.) ücretsiz olarak yürütülmektedir. Ancak elektrik, su, doğal gaz dağıtımı faturalandırılır. Bu hizmetlerin birim fiyatları için burayı tıklayınız.