Giriş Tarihi: 21 Ekim 2022

Automotive Meetings Türkiye

Değerli Sanayicilerimiz,


Türkiye’de ilki 2017 Kasım ayında, ikincisi 2019 Kasım ayında, üçüncüsü elektronik ortamda Kasım 2021 tarihinde Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ nin ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz Automotive Meetings Türkiye etkinliğinin dördüncüsü 8-10 Kasım 2022 tarihinde Bursa Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’ nde gerçekleştirilecektir.


Automotive Meetings Bursa, Türk otomotiv sektörünün tanıtımına ve uluslararası bilinirliğine çok büyük katkı sağlamaktadır. Türkiye' de düzenlenen en büyük ikili iş görüşmeleri organizasyonu ve  Avrupa' nın en büyük organizasyonlarından biridir. Türkiye’ nin otomotiv sektöründeki en büyük uluslararası tedarikçi zinciri geliştirme ve ikili iş görüşmeleri (b2b) etkinliğimizde, önceden ayarlanmış randevu çizelgeleri doğrultusunda OEM, TIER1, TIER2 firmaları bir araya gelecektir.


Etkinlik kapsamında çok sayıda yerli ve yabancı otomotiv sanayi ana üreticileri ile yan sanayi firmalarının katılması, sektör stratejileri, inovatif, rekabetçi ve yenilikçi firmaların işbirliğinin arttırılması hedeflenmektedir. Şu ana kadar yapılan etkinliklerimizi T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı desteklemiştir.


Türkiye’nin en büyük uluslararası tedarikçi zinciri geliştirme ve ikili iş görüşmeleri (b2b) etkinliğimizde önceden ayarlanmış randevu çizelgeleri doğrultusunda  OEM, TIER1, TIER2, ağır vasıta üreticileri ve aftermarket firmaları bir araya gelecektir. Etkinlikle ilgili tüm detaylara  https://turkey.automotivemeetings.com/ adresinden de ulaşabilirsiniz.
 

Automotive Meetings Türkiye
Bursa Çevre Merkezi
Tekstil Kümesi

Ekonomik Veriler

Ekonomik Veriler

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

BOSB Foto Galeri

BOSB Foto Galeri