Giriş Tarihi: 30 Ekim 2018

 

 

Bursa Organize Sanayi Bölgesi (BOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz, Yönetim Kurulu toplantılarını sırasıyla Bölgedeki fabrikalarda onların ev sahipliğinde düzenleme kararı aldıklarını açıkladı.
 
Bölge Yönetimi ile bölgedeki sanayiciler arasında sinerjiyi arttırmaya yönelik yapacakları toplantıların ilkini 22 Ekim 2018 Pazartesi günü KORTEKS Mensucat Sanayi Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Zorlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiklerini belirten Durmaz amaçlarının Türkiye’ye örnek olacak bir model oluşturmak olduğu ifade etti. Durmaz, “Sanayi varlık sebebimizdir. Her şey sanayicimiz içindir. Önce sanayicimize kendimiz gereken değeri vereceğiz, ondan sonra başkalarından bekleyeceğiz” şeklinde konuştu.
 
Bursa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz, “Bursa Organize Sanayi Bölgesi, yeni yatırımları ve sanayicilerine sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile ülkemizin önemli sanayi bölgeleri arasında yerini almaktadır. Sanayicilerimize sunduğumuz hizmetlerimize her geçen gün yenilerini eklemekteyiz. Bizler sanayicilerimizin her türlü sorunlarının anında giderilmesi hususunda projeler üretiyor ve bunları hayata geçiriyoruz. Bunları değerli sanayicilerimizle paylaşmak onların da görüş öneri ve beklentilerini almak üzere her ay bir sanayicimize misafir olacağız” dedi.
 
Bursa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz açıklamasını şöyle sürdürdü: “Bu anlayış kapsamında başlangıç olarak Yönetim Kurulu toplantımızı Türkiye’nin en saygın guruplarından olan Zorlu Gurubu Korteks Fabrikası’nda, Zeki Zorlu Bey’in ev sahipliğinde yapıyoruz. Bize bu fırsatı verdiği için duayen sanayicimiz Zorlu Holding Eş Başkanı Sayın Zeki Zorlu Bey’e teşekkür ediyoruz. OSB’ler olarak sanayicilerimize verdiğimiz değerin,   saygının, kıymetin, ifadesidir. Onların değerli fikirleri bize yol gösterecektir.  OSB’ mizde yaptığımız yatırımlar konusunda fikirlerini alıp bilgi vereceğiz. Böyle bir gelenek oluşturmaya çalışacağız.”
 
Bölge yönetimi ile bölgedeki sanayiciler arasında sinerjiyi arttırmaya yönelik yapacakları toplantıların ilkini 22 Ekim 2018 Pazartesi günü KORTEKS Mensucat Sanayi Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Zorlu’nun  ev sahipliğinde gerçekleştireceklerini söyleyen BOSB Başkanı Durmaz, “Birlikten kuvvet doğduğunu biliyoruz. Bugünlerde birlik ve beraberliği her zamankinden daha çok önemsiyoruz” şeklinde konuştu.
 
Toplantıya ev sahipliği yapan Korteks Yönetim Kurulu Başkanı ve Zorlu Holding Eş Başkanı Zeki Zorlu da, toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, böyle bir gelenek oluşturmanın gelecek nesiller açısından önemine değinerek Bursa OSB Yönetim Kurulu başkanı Hüseyin Durmaz’ın şahsında Yönetim kurulu Üyelerine teşekkür etti.
 

BOSB YÖNETİMİ, ZEKİ ZORLU’NUN EV SAHİPLİĞİNDE KORTEKS’TE TOPLANDI…
BOSB YÖNETİMİ, ZEKİ ZORLU’NUN EV SAHİPLİĞİNDE KORTEKS’TE TOPLANDI…
Bursa Çevre Merkezi
Tekstil Kümesi

Ekonomik Veriler

Ekonomik Veriler

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

BOSB Foto Galeri

BOSB Foto Galeri